mít na sobě Hravý ostrov motýlek plavání discipliny Zvláštní Skeptický Překročit

Plavání: Motýlek Kristiána Svobody druhý v jihočeské historii, rekord  Marešové - Českobudějovický deník
Plavání: Motýlek Kristiána Svobody druhý v jihočeské historii, rekord Marešové - Českobudějovický deník

Aktuality - Fakulta tělesné výchovy a sportu

Šílený Maďar Milák vydrtil rekord ve Phelpsově disciplíně, Kubová šestnáctá  | iSport.cz
Šílený Maďar Milák vydrtil rekord ve Phelpsově disciplíně, Kubová šestnáctá | iSport.cz

Plavání (sport) – Wikipedie

Dressel vyhrál v rekordu motýlkářskou stovku a má v Tokiu třetí zlato -  Sport.cz
Dressel vyhrál v rekordu motýlkářskou stovku a má v Tokiu třetí zlato - Sport.cz

Motýlek (plavání) – Wikipedie

Olympijský medailista Kenderesi byl na MS v plavání obviněn ze sexuálního  obtěžování | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Olympijský medailista Kenderesi byl na MS v plavání obviněn ze sexuálního obtěžování | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Archiv článků : PLAVECKÝ KLUB ZLÍN® z. s.

Lucie Svěcená | Zatec

Zábojník poplave na ME finále na 200 m prsa, kraulař Popovici překonal  rekord | ČeskéNoviny.cz
Zábojník poplave na ME finále na 200 m prsa, kraulař Popovici překonal rekord | ČeskéNoviny.cz

Univerzita Brno Oddíl Plavání - XXXII. Velká cena města Brna - již zítra  👙🏊‍♂️🏅 Zahájení závodu: 13:30 / každá další disciplína start cca po 45  minutách ⭐️ 1. 50m motýlek MUŽI 2.
Univerzita Brno Oddíl Plavání - XXXII. Velká cena města Brna - již zítra 👙🏊‍♂️🏅 Zahájení závodu: 13:30 / každá další disciplína start cca po 45 minutách ⭐️ 1. 50m motýlek MUŽI 2.